Web Designer

Wojsko Polskie - forum wojskowe

Ratownik medyczny/pielęgniarka a praca w wojsku

wojsko

Postprzez oliwka niedziela, 25 stycznia 2009, 00:22

Witam, mam pytanko. Mam mgr z pielęgniarstwa. Pomyślałam, że chętnie spróbowałabym swoich sił wstępując do wojska jako służba med. Posiadam książeczkę wojskową. Zastanawiam się jakie są kryteria przyjęć.
oliwka

Re: wojsko

Postprzez andrew1976 niedziela, 25 stycznia 2009, 16:31

Szkoła Podoficerska Służb Medycznych w łodzi.
Jesli chcesz wiecej wiedzieć to gg 2707869 :shock:
andrew1976

Ratownik medyczny/pielęgniarka a praca w wojsku

Postprzez Anca sobota, 6 czerwca 2009, 14:14

Witam wszystkich,
Jestem tu nowa wiec się przedstawiam: Anka, studentka Pielęgniarstwa na Akademii Medycznej w Szczecinie. Chciałabym pracować w Wojsku.

Mam takie pytanie: co należy zrobić, jakie warunki spełnić aby zostać pielęgniarką wojskowa :?:

W internecie łatwiej znaleźć informacje na temat lekarzy wojskowych niż pielęgniarkach... :?
Anca
Szeregowy
Szeregowy

Korpus Służb Medycznych

Postprzez marrrta2506@.o2.pl środa, 12 sierpnia 2009, 17:26

Witam mam 22 lata. Za rok otrzymam tytuł licencjata na kierunku pielęgniarstwo ogólne a za 1,5 roku ratownika medycznego. Chciałabym wstąpić do Korpusu Służb Medycznych i nie wiem jak do tego się zabrać........prozę o jakiekolwiek inf na ten temat.
marrrta2506@.o2.pl
Szeregowy
Szeregowy

Pięlęgniarka w wojsku?

Postprzez modliszka1 środa, 6 stycznia 2010, 09:11

Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem zainteresowana pracą w wojsku, najlepiej na Podkarpaciu.Mam 33 lata, maturę i dyplom z pielęgniarstwa a w marcu kończę licencjat z pielęgniarstwa. Czy z takimi kwalifikacjami mam szanse zostać zawodowym żołnierzem?
modliszka1
Szeregowy
Szeregowy

Ratownik medyczny

Postprzez Elka poniedziałek, 22 lutego 2010, 21:10

Czesc

Mam 27 lat skonczone studium medyczne na kierunku ratownik medyczny mam kat A. A moje pytanie brzmi gdzie moge sie dowiadywac o prace w wojsku???
Elka
Szeregowy
Szeregowy

Opiekun medyczny

Postprzez gabrylek666 poniedziałek, 15 marca 2010, 08:56

Witam serdecznie :) Mam 19 lat, jestem po liceum, mam zdaną maturę. W tym roku robię zaocznie kierunek Opiekun Medyczny. Chciałabym bardzo dostać się do wojska, czy kierunek Opiekun Medyczny(szkoła policealna) może być przydatna do rekrutacji? Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za odpowiedź. ;)
gabrylek666
Szeregowy
Szeregowy

Re: jak zostać pielęgniarka wojskową??

Postprzez ratownik-81 poniedziałek, 15 marca 2010, 16:06

Witam
Po zakonczeniu szkoly najlepiej skierowac swoje kroki do Szkoły Podoficerskiej Służb Medycznych w Lodzi. Po zakonczonym szkoleniu otrzymujesz stopien kaprala i przydzial do jednostki macierzystej ... pozostaje jeszcze szukanie pracy jak pracownik cywilny wojska ale chyba o tym nie mowimy ...
ratownik-81
Szeregowy
Szeregowy

Re: Kobieta - Szeregowy Zawodowy

Postprzez kamcia czwartek, 25 marca 2010, 19:58

witam!

Chciałabym się dowiedzieć co powinnam zrobić by dostać pracę w wojsku:) Jestem świeżo po studiach, w kwietniu
dostanę dyplom ukończenia pielęgniarstwa (studia I stopnia) i niedługo po tym prawo wykonywania zawodu. Prawie dwa lata temu ukończyłam szkolenie z przysposobienia obronnego czy coś takiego prowadzone przez podporucznika, niestety tylko teoretyczne, bo nie było już przyjęć. Słyszałam, że bardzo ciężko się dostać i trzeba mieć "plecy", niestety nie mam nikogo takiego w rodzinie:(, więc proszę mi szczerze napisać czy mam jakieś szanse czy dać sobie z tym spokój???

pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź:)
kamcia
Szeregowy
Szeregowy

Ratownik medyczny a praca w wojsku

Postprzez songobpa piątek, 26 marca 2010, 15:32

Witam !!

Mam taka sprawe a nie zabardzo wiem co zrobic..

Jestem Ratownikiem Medycznym i chcial bym pracowac w Wojsku.. Czy sa jakies specjalne jednoski gdzie przyjmuja Ratownikow?

Czy jest mozliwosc wyjazdu na misje ?

Co zrobic i gdzie sie udac.. bardzo zalezy mi na waszej odpowiedzi i na pracy w sluzbach mundurowych..

I jak wyglada procedura przyjec / jestem wowczas zolnierzem Zawodowym ? o specjalnosci Ratownik Med. / czy /

sanitarusz / czy jeszcze jakos inaczej..
---------------------------------------------------------------------
Prosze o odpowiedz i pozdrawiam
songobpa
Szeregowy
Szeregowy

Następna strona

Powrót do Archiwum